Logowanie

Kunena Najnowsze Posty

Gościmy

Ostatnie z galerii

Statystyki

9154225
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
2674
4471
11352
38803
54678
137727
9154225

20.48%
7.96%
3.21%
0.60%
0.23%
67.52%
Online (15 minutes ago):57
55 guests
2 members

Twoje IP: 35.172.233.215
× Witamy na naszym forum,przywitaj się !

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

Topic-icon Sezon Muchowy 2020

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22694 przez Przemek P
Przemek P odpowiedział w temacie: Re:Re:Sezon Muchowy 2020
A ja dzisiaj szybki wypad na Mrogę 45 min nad wodą i jedna rybka 56 cm :) PB Mrogi.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
The following user(s) said Thank You: pawelk, maciek1975, Szczypek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22697 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Re:Re:Sezon Muchowy 2020
My wczoraj z Jackiem po kilka jazi ponizej ZS. Niestety potwierdza sie, ze po poludniu ryby sa tylko punktowo. Nie wiem jak rano, bo nie bylem z miesiac.
Cala zabawa odbywa sie na 20-30 m2 a reszta rzeki martwa :(.
I co ciekawe, ryby braly tylko do 20.00. Pozniej mozna sie zwijac. No chyba ze maja druga ture po 21. Bo do tej godziny siedzielismy.
K..a, ze tez nie mam kiedy jechac rano, zeby sprawdzic co sie dzieje. I nie pisze o szynie, bo ta eksploruje Rysiu, ale nizej. Tam bylo zawsze najfajniejsze, takie prawdziwe muchowe lowienie.

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22698 przez Andrzej59
Andrzej59 odpowiedział w temacie: Re:Re:Sezon Muchowy 2020
Byłem dzisiaj od 6 do 9.00 okolice wodowskazu. Ryby słabo wychodziły a jak już to wąchały muchę.
Dwa lepsze się pokazały i trafiły do podbieraka. Był jeszcze boleń ok 60 cm- niezła jazda. Brania od 7 do 8.00.
Pewnie Pawle byś lepiej połowił, bo ja nie mogłem sięgnąć do tych wychodzących a jak wchodziłem dalej to się kończyło i tyle.
Ryby jak powiedziałeś punktowo, reszta rzeki martwa.
Zdjęć nie ma bo telefon został w domu.
The following user(s) said Thank You: Ricco, m_ar

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu - 2 miesiąc 1 tydzień temu #22699 przez Ricco
Ricco odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
Na dziś mam dość . Ręka boli , przydało by się wolne bo malowanie kiepskiej jakości będzie drugi dzień super ryby powyżej 60 cm i 70 cm.
Było 6 sztuk dobrych ryb nie wszystkie miały zdjęcie bo szkoda czasu . ;)

Tak wszystkie wróciły do wody.
Ostatnia edycja: 2 miesiąc 1 tydzień temu przez Ricco.
The following user(s) said Thank You: Radek, Andrzej59, maciek1975, m_ar, RICHI, Bolen67, Szczypek

Więcej
2 miesiąc 6 dni temu - 2 miesiąc 6 dni temu #22700 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
Nie wytrzymalem i pojechalem dzisiaj rano. Od 4.40 do 6.40. Pilica w Tomaszowie. BRAK ZYCIA. Nastawilem sie na bolenia, ale nie mialo to zadnego znaczenia. Nigdzie nie bylo widac ryby.
Opykalem 3 miejscowki i na wszystkich to samo. Bez kontaktu. Jeden zawijas w okolicy muchy, ale juz nie wiem, czy to bylo branie, czy jakiejs rybie pojechalem linka po grzbiecie,
W kazdym badz razie nic nie poczulem na kiju.
PS. W dole pokazuja sie rosliny. Co jak widac nic nie zmienia :(
Ostatnia edycja: 2 miesiąc 6 dni temu przez pawelz.

Więcej
2 miesiąc 6 dni temu - 2 miesiąc 6 dni temu #22701 przez Ricco
Dzisiaj słabiej ale 5 sztuk do ręki wpadło dobre ryby. Trzeba odespać udany poranek.

Załączniki:
Ostatnia edycja: 2 miesiąc 6 dni temu przez Ricco.
The following user(s) said Thank You: Radek, Andrzej59, maciek1975, RICHI, Bolen67, Szczypek

Więcej
2 miesiąc 3 dni temu #22705 przez Andrzej59
Andrzej59 odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
Niedziela od rana. Pogoda super. Z rybami gorzej. Pojedyncze wyjścia lepszych ryb, większość to małe jaziki, tylko trącały muchę.
Dużo spadów i nie wciętych brań. Takich co udało im się zassać muchę było 5 sztuk : 3-okolice wodowskazu, jeden żwirki i jeden -koniec asfaltu.
Jeden pozytyw to, że ryba pojawia się w miejscach do tej pory martwych.

Więcej
2 miesiąc 3 dni temu #22706 przez pawelz
Jakims cudem sie rozminelismy. Bylismy w 5 od konca sfaltu do zwirkow i w dol do linii wysokiego napiecia.
Waldek i przemek zlowili po kleniu (Waldka ponoc ladny ale kto go tam widzial :evil: ),
Ja , Jacek i Rysiu bez ryby, ale kilka na kiju mialem. Niestety albo poszly z muchami albo nie zaciete. Lowilismy krotko okolo 1 godz dla tego moze sie rozminelismy.
Wracalismy z boleniowo, szczupakowo chyba jesiotrowej zalewajkowej przygodody.

Więcej
2 miesiąc 2 dni temu #22708 przez tlokkrzys
tlokkrzys odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
A kto łowił wczoraj na Borkach z wody :) 5 osób widziałem :)

Więcej
2 miesiąc 2 dni temu #22709 przez pawelz
Bylismy niedaleko. Na Ilkach. Byc moze nas widziales. Okolo 6-7 rano. Pozniej pojechalismy na Pilice. To tam zdawalo nam sie ze widac jesiotry albo jakies ryby bardzo podobne do nich. Nie zlowilismy wiec tylko przypuszczamy.

Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #22712 przez Ricco
Po pięknych trzech daniach nastąpiła cisza od kilku dni bez efektów , ale palce się wyleczyły to chyba się znowu zacznie :) nie ma się co martwić Pezet głowa do góry .

Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #22713 przez Przemek P
Przemek P odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Wreszcie pojechałem tam gdzie zwykle. Jętka lata rybki zbierają :) wody brak :(

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
The following user(s) said Thank You: Bolen67

Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #22714 przez Bolen67
Bolen67 odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Przeprosilem sie z #4 i na zuczki wladnej produkcji zlowilem 16 kleni i 2 jazie. Niestety nie moge przekroczyc 35 cm na kleniu...

Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę - upij się. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni - ożeń się. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie - zostań wędkarzem.
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Ricco

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22715 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Napisz czy klenie lowiles gdzies w okolicy Tomaszowa czy nie. Nie musisz podawac konkretnie gdzie.
Chodzi mi o fakt, ze w porownaniu z poprzednimi latami, lowimy w okolicach Tomaszowa zdecydowanie wiecej klenia. Bylaby to dobra wrozba, gdyby nie fakt, ze nikomu nie udaje sie namierzyc malych ryb. Takich 15-20 cm.
Albo wezmie spory (tak od 30-35 cm w gore albo wcale). A fajnie by bylo gdyby pojawilo sie duzo drobnicy. Wrozyloby to na przyszlosc naprawde niezle.
Pisze o Tomaszowie i promieniu 3 km. Teofilow, Inowlodz to inna para kaloszy. Czy tez inne rzeki w okolicy

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22717 przez Bolen67
Pawel ja mieszkam w Belchatowie i po pracy moge tylko nad Widawke chodzic. Kleni bieli i jazi na moim odcinku rzeki jest w pyte. Teraz rzeka bardzo zarasta i wydaje mi sie ze wieksze ryby zaczynaja naplywac. Jest super zabawa z nimi. Skoro ja, poczatkujacy muszkarz, lowie w 2 godziny 20 ryb, to ktos bardziej zaawansowany zlowilby ich jeszcze wiecej. Jesli chodzi o Pilice to klenie wielkosci dloni spotkalem raz kolo mostu na Mireckiego. Staly przy brzegu kolo wysepki. Nawet zlowilem tam kilka maluchow.

Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę - upij się. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni - ożeń się. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie - zostań wędkarzem.
The following user(s) said Thank You: marcin1984tm

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22718 przez pawelz
Dzieki za info.
Wracajac do Pilicy, gdzie do k..y nedzy te bolki ?. Wczoraj najpierw Inowlodz (poza jakims kleniem i jelcami - nawet fajne wielkosciowo, te jelce nie klen :) ) zadnego bolka. Pozniej Tomaszow. Pilica juz zarasta, powinny bic.
0!!!. O 21 wyszly jakies duze ryby i robily sporo zamieszania na wodzie, ale dam sobie reke uciac ze to nie bolenie. Niestety, dla mnie bylo za pozno, zeby przewiazac streamera na sucha. Po ciemku za slabo widze. Zreszta ryby ostro dawaly przez 30 min i ucichlo. W zeszlym roku mielismy juz po kilka bolkow na rozkladzie w tym... szkoda gadac.

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22725 przez Bolen67
Dzis lowilem w deszczu na suchara. I nie byl to dobry pomysl. Przez godzine zlowilem 4 biele. Gdy przestalo padac zaczalem lowic zukami. Dolowilem do bieli 6 kleni. Wielkoscia znow nie powalaly. Mialem jeden piekny strzal w zuka, ale ryba poszla w moczarki.... Zaczynam coraz bardziej optymistyczmie spogladac na Widawke. Pozdrawiam

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22726 przez pawelz
Chlopie, dziekuj Bogu. Na Pilicy nie ma nawet bieli. Kompletne 0. Wczoraj z Jackiem biczowalismy wode w teoretycznie najlepszych miejscach. 1 okonek na dwoch plus jedno spudlowane branie na suchara. Na 4 godziny lowienia.

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22727 przez Ricco
Ricco odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Kto chętny na nocne łowienie ? Mogą być mega atrakcje albo .....

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #22728 przez pawelz
Rysiu, a gdzie planujesz ?. Bo wszedzie juz tyle krzaczorow, ze w dzien cienko sie lowi. Trzeba by znalezc kawalek wolnej wody.

Czas generowania strony: 0.900 s.

Strona korzysta z plików cookies oraz innych technologii w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję pliki cookies
EU Cookie Directive Module Information