Logowanie

Kunena Najnowsze Posty

Gościmy

Ostatnie z galerii

Statystyki

9154273
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
2722
4471
11400
38803
54726
137727
9154273

20.48%
7.96%
3.21%
0.60%
0.23%
67.52%
Online (15 minutes ago):30
29 guests
one members

Twoje IP: 35.172.233.215
× Witamy na naszym forum,przywitaj się !

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

Topic-icon Sezon Muchowy 2020

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22666 przez brt3
brt3 odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
I tym optymistycznym akcentem mamy nadzieję ze to koniec Teych sukcesów na ten sezon:)))

Je?li mnie niema na forum to jestem na rybach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22667 przez Bolen67
Bolen67 odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
A ja znow porazke na koncu asfaltu zaliczylem wczoraj. Od 17.30 do prawie 21. Ryb nie bylo widac. Albo mam pecha do Pilicy albo nie umiem.

Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę - upij się. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni - ożeń się. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie - zostań wędkarzem.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22668 przez Jarek
Jarek odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
Stał na końcu asfaltu czarny van na BR coś to Ty ?

Wystarczy chcieć, a chcieć to móc :)

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22669 przez Przemek P
Przemek P odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
A ja wczoraj pojechałem na moj tajny staw na wzdręgi. 3 szczupaczki największy 60 cm i 6 okoni największy 30 cm. Wszystko na nimfę :)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
The following user(s) said Thank You: Bolen67

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22670 przez Bolen67
Bolen67 odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Tak Jarku.ebe. na poczatku poszedlem na Biala Gore kolo wysepki bo tam nie wialo. Tam cisza na wodzie. Potem cofnalem sie pod druty i to samo. Przy koncu asfaltu dobilo mnie do konca.

Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę - upij się. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni - ożeń się. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie - zostań wędkarzem.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22671 przez Andrzej59
Andrzej59 odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020

brt3 napisał: I tym optymistycznym akcentem mamy nadzieję ze to koniec Teych sukcesów na ten sezon:)))

Całe szczęście, że nie masz tego" coś" co ma Pezet, więc nie odkładam jeszcze wędek do szafy:)

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22672 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Sezon Muchowy 2020
Proby zlowienia czegokolwiek wczoraj kolo zalewu to ogromne wyzwanie. Podjechalismy na okolo 1 godz kolo wodowskazu, ale wiatr nie dawal szans na ryby.
Kolejny etap to Pilica w Tomaszowie. Tez bez skutku. I na koniec bercikowy OS. Tam przynajmniej bylo widac rybe. Polecialem na swoja tajna boleniowa miejscowke i stal sie cud. :)
Strzeli mi bolek okolo 55 - 60 cm. Nie mierzylem. Ale to pierwszy w tym roku na streamera wiec cieszylem sie jak dziecko, zwlaszcza ze zlowiony w miejscu ktore mnie nigdy nie zawodzi.
Ale i Jacek zlowil ryby. Co prawda dwie ale byl to ladny jaz i bolek. Niestety ryby pokazaly sie doslownie na 15 min. Okolo 21.15. Kto stal w wodzie i lowil ten zlowil. My z Bercikiem tylko obserwowalismy wyczyny Jacka.
Poki pogoda sie nie zmieni (przestanie wiac i bedzie cieplej rano) bedzie lipa z rybami.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22673 przez Jarek
Jarek odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020

Bolen67 napisał: Tak Jarku.ebe. na poczatku poszedlem na Biala Gore

Ja też tam podjechałem i jak poczułem ten zimny wiatr, to pojechałem na szynę, ale też była lipa :(

Wystarczy chcieć, a chcieć to móc :)

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22674 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Tak z ciekawosci, gdzie lowiliscie na BG ?. Na kamiennej rafie ponizej takiej malej wysepki ?.
Ja jakos do Bialej Gory o tej porze roku nie mam pociagu :). I ciekawi mnie jak wyglada tam woda.
Przy normalnym stanie jest tam troche powyzej kolan. Teraz powinna szumiec po kamieniach a powyzej wysepki pewnie plycizna do kostek.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22675 przez Bolen67
Bolen67 odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Pawel ja bylem przy pierwszej wysepce idac od drutow. Tam woda do jajec. Mialem chec isc na ta druga wysepke za zakretem. Bo chyba o tej mowisz? Ale z braku czasu odpuscilem. Tam tez martwa woda

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22676 przez Andrzej59
Andrzej59 odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Dzisiaj drugi raz na jaziach. Dobra passa trwa. Ryby nie widać ale na wymuszonego złowiłem 12 jazi. Większość to jaziki ale był też jaż całkiem przyzwoity i jeden kaban. Przyzwoity załapał się na fotkę. Ten naprawdę duży ok 50 cm po fajnej walce dał się wprowadzić do podbieraka. Wypiąłem muchę i sięgałem po telefon a ten skurczybyk hop i tyle go widziałem.
Ryby brały w dwóch podejściach od 16.30 do 17.30 i od 19.00 do 20.00
Dwa wyjścia na ryby i 20 jazi..... strach się bać
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Ricco, lysy_tm, maciek1975, m_ar, Bolen67, Szczypek

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22679 przez Andrzej59
Andrzej59 odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Dzisiaj jazie nie chciały współpracować ale chrusta łyknął taki przystojniaczek
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Ricco, Jarek, maciek1975, m_ar, Przemek P

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22680 przez przemluk
przemluk odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
a ja wbiłem się w miejscówkę na odcinku tomaszowskim i kilka ładnych Jazi wydłubałem, super łowienie przez 3/4 szerokości rzeki. Super sprawa
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Ricco, Andrzej59, maciek1975, RICHI, Przemek P

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22682 przez JacekO
JacekO odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Dzisiaj z PZ-tem pojedziemy tam i pogłębimy rzekę w odpowiednim miejscu.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #22683 przez pawelz
Dzisiaj jak pojade to tylko:
A - jesli wiatr bedzie taki ze z czystym sumieniem wezme #3 (zadnych streamerow).
B - na stare smieci. Musi sie tam cos ruszyc. Albo teraz albo wcale.

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22684 przez Ricco
Ricco odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Dzisiaj pogoda słaba. Ale jak się okazało to był dzień drapieżnika :) złapałem sześć okoni trzy pajki jeden wymiar ale bardzo chude są. Jedna obcinka parę brań nie zaciętych. Spięty sandacz pod nogami. Jak rybka brała to i pogoda nie przeszkadzała .

Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Andrzej59, m_ar, RICHI, Bolen67

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22687 przez Ricco
Wczoraj po obiedzie po przemyśleniu że jak w sobotę w taką pogodę brały to dziś pogoda bajka to się nałapie. Niestety rozczarowanie , nie było już tak fajnie . Dobrze że byłem z Jackiem to było się do kogo odezwać. Cieszyło mnie to że widać było Jelce spławiające się. A na koniec łapania podjechaliśmy do drugiej ekipy , gdzie przypomniały się czasy ,, Ogniska,, bajerka, zawody , szybkie szachy i dużo śmiechu w pięknych okolicznościach przyrody. Pozdrawiam chłopaków.

Załączniki:
The following user(s) said Thank You: m_ar, RICHI

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22688 przez brt3
brt3 odpowiedział w temacie: Re:Sezon Muchowy 2020
Wczoraj pomimo pięknych okoliczności przyrody ryba nie była aktywna. Natomiast osoby mi towarzyszące były aktywne aż nadto.
Specjalne podziękowania dla Przema

Je?li mnie niema na forum to jestem na rybach.
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: RICHI

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22690 przez pawelz
I tylko taka butelczyna juz chyba nam pozostaje. Wczoraj stare smieci. Pora roku idealna, warunki niezle, woda niska czysta.
5-10 lat temu gnalbym nad wode z predkoscia swiatla. Bylbym pewien kilku - kilkunastu jazi. Teraz smutek. W jednym punktowym miejscu 3 jazie i kupa. Cala reszta rzeki bez kontaktu.
Mialem jeszcze jakies zbiorki w jednej miejscowce, ale ogolnie zenada. Zostalismy do poznego wieczora. Chrus byl, innego owada nie nrakowalo, tylko ryb niet. Pojedyncze zbiorki za ktorymi nie warto bylo biegac.
PS. O tej porze powinny byc juz poczatki roslin. Na dzis nawet zdziebelka nie widac.

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #22691 przez Ricco
Wyskoczyłem od 7 do 9.30 szkoda że czasu mało bo się działo .
7 ryb do ręki powyżej 40 cm kilka mocnych brań popsutych i zerwany przypon . Udany dzień aby częściej :)

A tak rybki odpływały by dalej rosnąć ;)
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: m_ar, Bolen67, Szczypek

Czas generowania strony: 1.067 s.

Strona korzysta z plików cookies oraz innych technologii w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję pliki cookies
EU Cookie Directive Module Information